Produkty

Bezpečnost

Koncové stanice

Jelikož se potřeby firmy neustále vyvíjejí, prostředí IT se stává složitější z důvodu růstu virtuálních sítí a zvyšujícího se počtu vzdálených stanic. Navíc mají IT firmy méně prostředků na spravování činnosti a bezpečnosti koncových stanic. Aby byla práce firmy efektivní, aby byla zajištěna bezpečnost firemních informací a náklady byly co nejnižší, musí firmy sjednotit a centralizovat řízení jednotlivých IT funkcí. Lumension® Endpoint Management Platform je pružná a kompletní řídící platforma, která přináší nejnižší celkové náklady tím, jak sjednocuje workflow činnosti koncových stanic, bezpečnosti, dodržování pravidel společnosti a řízení informačních rizik za účelem větší přehlednosti a kontroly.

White Application Listing | Device Control | Application Control | Cloud | Šifrování

 


Gateway

Řešení UTM (jednotné řízení hrozeb) vám poskytne kompletní zabezpečení vašeho perimetru. Od síťového Frewallu, přes Fitrování webu a emailu, až po zabezpečení bezdrátových sítí. To vše plně integrované v jediném zařízení s přehlednou ovládací konzolí. Sophos UTM jako první přináší i možnost spravovat koncové stanice z UTM konzole, což je vhodné pro všechny, kteří chtějí ušetřit finance i práci.

Unified Threat Management (UTM) | Zabezpečená webová brána | Bezpečný VPN | Wi-fi

 


Mobilní zařízení

Správa smartphonů a tabletů, zabezpečení mobilních aplikací a e-mailů. Dopřejte svým zaměstnancům výhody nejnovějších technologií, aniž byste riskovali ohrožení firemních dat. Pomůžeme vám zabezpečit a dostat pod kontrolu mobilní zařízení. Samoobslužný portál a vzdálená správa výrazně ulehčí práci administrátorům a BYOD díky tomu přestane být noční můrou IT. Vyberte si způsob instalace, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám - na vlastních serverech nebo v cloudu. Sophos Mobile Control poskytne vašim zaměstnancům flexibilitu, která jim umožní pracovat i mimo kancelář, bez ohledu na to, jaký typ telefonu používají. Budete mít plnout kontrolu nad tím, kdo přistupuje k firemnímu mailu, díky zabezpečené bráně do Exchange Active, která umožní vstup pouze vyhovujícím zařízením. Budete rovněž schopni zajistit dodržování pravidel, pokud jde o instalování aplikací uživateli.

Mobile Device Management (MDM)